Shemale / Trans

Min dröm om en shemale

Detta är en sann berättelse som hände mig för några år sedan när jag var i Barcelona några dagar med en leverantör. Sista kvällen hade vi varit i hamnområdet vid gamla OS-området på en barrunda. Tjejerna stod på bardiskarna och dansade så ögat fick verkligen sitt.

Vid midnatt skulle alla tillbaka till hotellet, men jag bestämde mig för att ta en promenad till hotellet, eftersom det var sista natten. Luften var varm och det kunde vara skönt att röra på sig lite. Sa hej då till dem andra och började gå mot centrum. Det var säkert en promenad på en timmar, men jag hade ju hotellets namn och fick väl ta taxi om jag inte hittade.

Hade nog gått ca 15 minuter när jag gick upp på en tom gata upp mot en park (Charles de Park). Såg längre upp på gatan att där stod en tjej på trottoaren. Hon hade högklackade skor, svarta strumpbyxor, kort kjol och nån topp på sig. Närmade mig henne och såg att hon var riktigt snygg. Förmodligen var det en prostituerad, tänkte jag. Det fanns nämligen ganska gott om dem här i Barcelona.

Precis när jag skulle gå förbi henne, så sa hon något jag inte förstod, men stannade till vid henne eftersom hon pratade med mig. Hon upprepade nån mening med placa i samtidigt som hon tog ett steg fram mot mig och tog ett grepp mellan benen på mig.

Kan erkänna att jag både blev lite chockad och samtidigt upphetsad.

Här stod jag med en kurvig, sexig tjej som smekte mig mellan benen och ville att jag skulle följa med henne. Försökte förklara att jag skulle vidare till mitt hotell. Har aldrig betalat för sex, då jag haft många flickvänner genom åren, och tänkte inte göra det nu heller. Men efter att ha sett alla dansande lättklädda tjejerna på bardiskarna, så kunde jag stå här och njuta en stund.

Började smeka hennes nylonklädda ben och det tände mig lite extra. Har alltid varit svag för nylonstrumpor och strumpbyxor. Smekte henne upp mot låret och kände att strumporna slutade högt upp på låret där trosorna tog vid. Jag började bli halvstyv nu av hennes sköna hand. Hela situationen kändes spännande på något sätt, så jag fortsatte smeka henne upp mot skrevet. Vilket venusberg hon har tänkte jag när jag började smeka henne mellan benen. Fortsatte en stund och märkte att detta stämmer inte. Hon har ju en stor bula längs hela skrevet. Jag tog bort handen av ren chock och frågade vad hon hade där?

Hon tog snabbt ett par steg tillbaka och tittade oroligt på mig.

Hon märkte väl att jag inte blev förbannad utan bara chockad, så hon tog mig i armen och gick över gatan in i parken. Tankarna bara for runt i huvudet på mig. Hade jag stött på en shemale? Shemale var något jag bara har fantiserat och drömt om. Är väldigt fixerad vid analsex, både ge och ta, men har bara dragning till tjejer, så en shemale var ju det ultimata. En snygg tjej med kuk. Har bara upplevt analsex med en del tidigare flickvänner då vi lekt med dildosar.

Nu har vi kommit in i parken och jag vet inte vart detta kommer att leda, men hon vill ha 30 euro av mig. Hon får det och jag ställer mig mot ett träd och försöker kissa, men kan inte. Förmodligen är jag nog bara nervös och upphetsad av att detta händer i verkligheten.

Vänder mig om och ser att hon står ca fem meter ner vid en buske. Det är ganska mörkt och jag går fram mot henne och ser att hon har dragit upp kjolen och står med en stor kuk i handen. Den står rakt ut. Utan att tänka satte jag mig på huk, greppade tag i kuken och tog den i munnen. Detta var första gången jag hade en riktig kuk i munnen. Sög några gånger på den och märkte att jag faktiskt blev oerhört upphetsad av detta.

Här satt jag på knä mitt i en park i Barcelona ock sög av en snygg, sexig shemale. Är jag inte riktigt klok? tänkte jag. Fast detta var ju faktiskt min hemliga fantasi, och nu hade jag ju verkligen chans att få min livs sexupplevelse. Hmm.Ok. man lever bara en gång, och det tanken på skydd var bortblåst, även om risken fanns att få könssjukdomar.

Jag slutade suga henne och försökte förklara att jag gärna följde med henne till sitt “placa”. Då tog  hon på sig trosorna och la kuken på plats, hur hon nu lyckades gömma den, rättade till kjolen, tog mig i armen och gick ut ur parken.

Vi gick nog ca 10 minuter innan vi kom ut på en större huvudgata. Vi pratade så gott vi kunde med varandra. Hon hette i alla fall Diana. Tror hon kom från Marocko om jag minns rätt. Rätt som det var så drog hon upp sitt linne för att visa att hon hade perfekta silikonbröst. Fantastiska…

Vägen var ganska trafikerad men hon verkade inte bry där hon blottade sig. Snart stannade vi utanför ett stort hyreshus, tog hissen upp till 3:e eller 4:e våningen. Väl inne i lägenheten hörde jag röster. I ett rum till vänster stod en kille och tjej eller rättare sagt en shemale och pratade med varandra. Kunde inte undvika att se kuken som hängde rakt ner på henne.

Diana visade in mig i ett rum rakt fram och stängde dörren. Hörde att hon diskuterade ganska hetsigt med dem. Efter ca en minut så slår ytterdörren igen. Diana öppnar dörren och visar in mig i samma rum som dem andra hade varit i när vi kom.

Rummet var på kanske 12 m2 med en säng och några hyllor. Diana började klä av sig, så jag började också ta av mig. Tog av mig allt utan kalsongerna och la kläderna i ett hörn på golvet. Diana hade nu bara trosor och stayups och de höga skorna på sig. Så satans sexig hon var.

Hon verkade hetsig och upphetsad själv för hon fram mig och drog snabbt av mig kalsongerna. Min kuk stod rätt ut, ca 19 cm och normalgrov. Diana tog nu själv av sig sina trosor, och hennes kuk ställde sig också rätt ut, men betydligt större än min. Säkert 22-24 cm och rejält grov. Blev lite nervös när jag såg hennes storlek, men samtidigt otroligt upphetsad.

Nu ville hon ha mera betalt, 50 euro till skulle hon ha. Ok. Är alldeles för kåt för att backa ur nu. Det var ju så här hon tjänade sina pengar, och samtidigt kunde jag få min livs upplevelse. Jag gav henne 50 euro till. Hon la undan dem och hoppade upp och satte i sängen. Jag gick fram och hoppade upp och satte mig jämte henne. Hon tittade lite lurigt på mig några sekunder innan hon knuffade ner mig på rygg i sängen.

Hon kommer över mig och närmar sig mitt ansikte med sin kuk. Samtidigt som jag gapar så kör hon in kuken och börjar munknulla mig. Jag greppar genast tag i hennes kuk, så den inte ska gå för långt ner i halsen. Når inte riktigt runt hennes kuk med fingrarna, den måste vara minst 15-16 cm i omkrets.

Nu börjar hon stöta hårdare. Håller emot med handen så gott jag kan, men den kommer ändå för djupt i halsen. Jag får kväljningar och spyr nästan. Hon låter mig hämta andan några sekunder men snabbt kör hon in kuken i halsen på mig igen. Börjar vänja mig lite efter en stund. Det hör ju inte till vanligheterna att ha en kuk nerkörd i halsen.

Vad skönt att för en gångs skull bara ligga och ta emot utan att själv vara aktiv. Hon fortsätter att munknulla mig från olika vinklar en stund tills hon vände sig bak och la sig i en 69:a över mig. Nu kan jag inte hålla i hennes kuk längre, vilket gör att hon kan munknulla mig så hårt och djupt hon vill. Hon börjar stöta kuken in i halsen på mig och snart får jag den för långt ner i halsen, jag får kväljningar och får nästan ingen luft. Men hon verkar inte bry sig. Hon fortsätter att köra in sin stora kuk i halsen på mig.

Kanske behandlar hon mig som hon blir behandlad själv ibland.

Försöker vrida huvudet lite för att ta emot hennes stötar bättre, men det är svårt att komma undan. Hennes stötar kommer ofta djupt ner i halsen på mig. Jag försöker vänja mig så gott jag kan. Är alldeles slut i munnen och käkarna. Samtidigt så suger hon mig så otroligt skönt. Mina händer smeker hennes lilla runda häck som guppar upp och ner när hon knullar mig med sin mun.

Jag njuter verkligen av denna nya upplevelse, även att det börjar bli rejält jobbigt att ta emot hennes nu hårdare stötar ner i min hals. Så här håller hon på en stund. Säkert 5 minuter tills hon äntligen drar ut kuken ur min mun, reser sig och går bort till en behållare på väggen, och trycker ut nån typ av olja i sina händer.

Diana kommer fram till sängen där jag sitter kåt och ont i munnen och käkarna. Hon ställer sig framför mig, tar sin händer och börjar smeka in oljan på sin kuk, som står rätt ut, stor och hård. Ser nästan ännu större ut nu, när hon står där och runkar.
Sitter bara och stirrar på hennes kuk, kan inte släppa den med blicken. Jag är fruktansvärt kåt nu, men samtidigt lite rädd, för nu förstår jag att Diana tänker knulla mig.

Har aldrig tagit emot något så stort i min anal tidigare. Det kanske inte går eller kommer göra fruktansvärt ont. Vänder mig om och ställer mig på alla fyra på sängkanten. Nu känner jag hur hon kletar in olja på analöppningen och runt om. Är inte direkt
uppvärmd för analsex, hon har inte ens stuckit in ett finger i mig. Jag ber henne att vara försiktig eftersom det är första gången för mig, men jag tror inte hon förstår ett ord av vad jag säger. Får helt enkelt förlita mig på Diana…..

När jag står där på alla fyra på sängkanten med darrande ben, och väntar på att Diana ska styra sin stora kuk mot min anal, så plötslig drar hon upp mig, vänder mig om och puttar ner mig på rygg i sängen i stället. Det kändes som en bättre ställning att börja med. Kände mig helt utlämnad när jag stod på alla fyra. Hon märkte nog av min rädsla.

Nu ligger jag på sängkanten. Diana som står på golvet tar tag i mina ben och lyfter dem upp mot taket så jag blottar hela häcken för henne. Hon runkar några tag och närmar sig mitt hål med sitt stora ollon. Nu känner jag henne mot min analöppning. Känner mig otroligt upphetsad men samtidigt lite rädd. Har aldrig haft en riktig kuk i mig, och Dianas kuk ser för stor ut.
Hon börjar trycka på lite, och jag försöker slappna av så gott jag kan. Diana trycker på ännu hårdare
nu, men utan att kunna tränga in i mig, men hon fortsätter trycka och jucka mot min analöppning säkert
ett par minuter tills äntligen, ollonet åker in i mig.

Aaaaaoo, jag skriker rätt ut av smärta. Diana drog genast ut ollonet och lät mig hämta mig något, men bara efter några sekunder så tryckte hon in ollonet i mig igen, och det gjorde rejält ont varje gång hon trängde in i mig. Detta upprepade hon säker 10 ggr, innan hon till sist stannade inne med ollonet i mig. Började vänja mig något nu, men det gjorde fortfarande ont. Nu börjar hon trycka in kuken en bit till, jag stönade både av smärta och njutning varje gång hon tryckte in kuken en bit i mig. Jag höll emot hennes höft med mina händer för att hon inte skulle komma för djupt i mig. Efter en stund började njutningen ta överhand smärtan, fast det spände rejält i analen på mig. Nu började hon runka mig samtidigt som hon knullade mig försiktigt, men ganska snabbt fick jag ta bort hennes hand. Annars hade jag sprutat som en fontän. Ville ju hålla på ett tag till. Känslan började bli otroligt skön nu när hon kommit lite djupare i mig och masserade prostatan för varje stöt.

Här ligger jag på rygg med benen upp i vädret och ligger och tittar på en snygg shemale som pressar in sin stora feta kuk i analen på mig. Hennes perfekta toppiga bröst guppar i takt med hennes rörelser. Hon knullar mig fortfarande ganska lugnt och försiktigt. Håller fortfarande mina händer mot hennes höfter så hon inte ska komma för djupt. Jag bara ligger och njuter av att för första gången i mitt liv bli totalt uppfylld av en stor kuk.

Plötsligt drar sig Diana ur mig, går bort till behållaren med olja, tar en klick i handen, går bort till sängen och lägger sig på alla fyra. Hon putar upp med sin lilla runda häck och sträcker handen bak mellan benen och smörjer in sitt eget anus med oljan. Jag förstår direkt vad hon vill där hon ligger och tittar och småler åt mig.

Jag placerar mig bakom henne på sängen och riktar in min kuk mot hennes lilla hål. Trycker på och ollonet åker in utan problem. Börjar småjucka lite innan jag kör in hela kuken i en enda stöt. Hon stönar till lite, men är nog ganska van att få kuk. Hon ligger och blundar och stönar när jag knullar henne ganska lugnt. Känner att jag kommer annars. Samtidigt som jag knullar henne så nyper jag henne i bröstvårtorna och runkar hennes kuk, som fortfarande är stor och hård.

Efter en stund så vänder hon sig om på rygg. Jag lyfter upp hennes ben, kör in kuken och börjar knulla henne igen. Sexig syn när jag kör in kuken in i henne samtidigt som hon stönar och nyper sig själv i bröstvårtorna. Hennes kuk ligger och guppar stor och hård upp mot naveln.

Efter en stund så känner jag att jag måste ha hennes kuk i mig igen. Jag drar mig ur henne, lägger ner hennes ben, sätter mig gränsle över henne och greppar tag i hennes kuk. Jag sätter mig halvt på huk och riktar ollonet mot mitt hål. Trycker till några gånger och nu kunde jag ta emot Dianas kuk lite lättare än tidigare. Blundar och sänker mig sakta ner över Dianas stora kuk. Cm för cm glider sakta in i mig. Känns som det aldrig tar stopp. Men till slut så sitter jag helt mot Diana. Sitter stilla en stund,
känner mig totalt uppfylld av hennes rejäla kuk. En otroligt skön känsla känns i hela kroppen.

Glider nu sakta upp för att börja rida Diana, men innan jag hinner sätta mig igen så har hon kört in kuken i mig igen. Diana tog kommandot igen och började knulla mig hårdare och snabbare än hon gjort tidigare. Jag bara satt och tog emot hennes hårdare stötar. Det small i skinkorna på mig och jag guppade upp för varje stöt hon gjorde. Så här knullade hon mig flera minuter tills hon plötsligt puttade av mig.

Jag la mig på sängkanten och pustade ut en stund, då Diana kom fram och körde in kuken i mig stående på golvet, men nu ganska lugnt. Hade sansat mig lite och reste mig upp, fortfarande med Dianas kuk i mig. Nu stod jag upp mot sängen och Diana knullade mig lätt stående bakifrån.

Plötsligt så puttar hon bestämt ner mig i sängen, drar upp mig på alla fyra. Nu ska hon tydligen ta mig bakifrån. Hon placerar sig bakom mig, runkar kuken några tag och sätter den mot min anal och trycker in hela kuken i en enda stöt.

AAAAAoooohhh, jag bara skriker rätt ut. Känns som hon var ännu större nu och kom mycket djupare i mig. Nu verkar hon inte ta det speciellt försiktigt. Nu knullar hon mig i långa hårda stötar. Det smäller i skinkorna på mig och benen är alldeles
darriga.där jag ligger på alla fyra och blir råknullad av Diana.

Hon knullar mig betydligt hårdare än tidigare och jag får kämpa för att stå kvar på knäna. Jag åker fram en bit för varje stöt hon gör. Samtidigt som det är otroligt skönt så börjar jag bli något öm där bak av all kuk jag fått, och hon borde väl tröttna snart eller komma, för det känns som jag snart fått nog.

Men Diana verkar inte tröttna det minsta. Hon matar på sin stora kuk i min lite ömmande anal gång på gång i långa hårda stötar. Jag har nu kanat fram i sängen, säkert 1 meter av hennes stötar så jag står med huvudet snett mot väggen och kommer inte längre fram, vilket gör att jag inte kan ta emot hennes stötar lika bra. Kan bara ligga där och ta emot hennes stora kuk till roten.

Tittar upp på Diana och försöker få henne att förstå att jag fått nog med kuk nu, men hon bara småler åt mig och ger mig en rejäl smäll på skinkan. Jag skriker till av slaget som kom helt oväntat och faktiskt gjorde rejält ont. Hon verkar inte förstå eller bryr sig inte iallafall inte. Hon fortsätter knulla mig i långa, hårda och djupa stötar. Känns nästan som det är jag som blir utnyttjad nu, eller att hon ska ge igen för andra gånger hon tagit emot mycket kuk kanske. Hon håller mig i ett järngrepp runt höfterna och trycker in sin stora kuk i mig. Hör mig själv stöna varje gång hon trycker in den till roten. Låter mig bara knullas nu. Har insett att Diana kommer att knulla mig så länge hon vill.

Har inget direkt grepp om tiden nu, känner bara hur hon kör in sin stora kuk i mig gång på gång. Diana har ökat takten nu och knullar mig med snabbare stötar. Ser att hon har ställt sig upp på sängen. Hon ser väldigt sexig ut där hon står och matar in sin kuk i mig bakifrån. Känner en tilltagande kittlande känsla i prostatan nu som sprider sig ut i kroppen. Antagligen för att hon kom in i mig från en högre vinkel som stöter mot prostatan hårdare. Känns otroligt skönt nu när Diana knullar mig i snabba, hårda stötar.

Är alldeles darrig i benen där jag ligger med huvudet snett in i väggen och tar emot Dianas stora kuk. Tror det gått några minuter när jag känner Diana tar tag i min kuk och börjar runka mig samtidigt som hon fortsätter att knulla mig i djupa stötar. Känner att jag kommer att få världens orgasm om hon fortsätter så här. Hon mjölkar kuken i samma tempo som hon knullar min röv.

Den kittlande känslan från prostatan känns ännu kraftigare nu och sprider sig till hela kroppen för varje stöt av Dianas kuk. Denna känslan håller i sig säkert 20 sekunder innan det svartnar för ögonen och jag får en otroligt skön prostataorgasm och bara vrålar samtidigt som jag sprutar en jättesats rakt ut över sängen.

Jag har bara ramlat ihop i sängen och ligger och skakar samtidigt som Diana gör några sista hårda, djupa stötar innan hon drar ut sin jättekuk. Min röv måste gapa tom efter den och jag funderar på hur den ser ut. Diana klättrar upp över mig och ställer sig gränsle över min bröstkorg. Hennes kuk vajar ilsket framför mitt ansikte och jag gapar lite av ren instinkt.

Diana runkar sin kuk långsamt och ganska hårt. Ollonet nuddar precis mina läppar och hennes kuk smakar fränt men sexigt. Hon daskar ollonet mot mitt ansikte ett par gånger och rycker sedan till. Hennes kuk exploderar som en brandslang.

Sperman spolar över mig i långa rep. Det skvätter och plaskar när det träffar mitt ansikte. Fy fan så porrigt. Diana runkar sin sprutande kuk och dränker mig totalt. Hon pressar in ollonet mellan mina läppar så jag får två små sprut i munnen. Hon drar ut igen och gnider runt den sprutande kuken i mitt ansikte. Jag var totalt nedpsprutad. Jag älskade det.

På darriga ben tar jag mig ut till toaletten och tvättar av mig. Samlar ihop mina kläder och klär på mig. Diana har redan tagit på sig sin topp och kjol och börjat sminka sig. Hon följer med mig ner i hissen ut på gatan och beställer en taxi till mig. Får hennes mobilnummer, men tyvärr var det sista natten. Annars hade jag gärna träffat henne igen. Snart kommer en taxi. Jag ger Diana en puss och kram och vinkar hejdå. Känner hur det bränner i häcken och smakar sperma i munnen när jag sitter i taxin på väg till hotellet.

Några timmar senare sitter jag på flyget hem med ett leende på läpparna, småkåt och tänker tillbaka på min underbara upplevelse jag fick med Diana inatt. Även att jag varit med om detta så drömmer jag om att få uppleva något liknande igen, för det var det underbaraste jag varit med om..

Föregående Inlägg

Svärmor tömmer...

Nästa Inlägg

Inte bög men...